Keila linna MOBO!

10 aastata peale esimese MOBO raja rajamist Keilasse on nüüd avatud uus rada. Uuendatud kaart, rohkem punkte, põnevad paigad ootavad läbimist!

Start : Keila terviserada parklas, GPS: 59.315730,24.390580
Kontrollpunkte : 29 + start
Kaart ja rada : Eduard Pukkonen m. 5036772
Raja info
Paberkaarti saab Keila Tervisekeskuses Paldiski mnt 17.

MOBO raja läbimiseks lae enda nutiseadmesse MOBO2 äpp. Esmasel kasutamisel sisesta endale meelepärane kasutajatunnus. Vali radade nimekirjast "Keila linna MOBO" rada. Kontrollpunktis märke tegemiseks skaneeri tähisel olevat QR koodi MOBO äpiga.
Kontrollpunktide järjekord ei ole määratud. Alusta endale sobivast kontrollpunktist ja läbi niipalju kui jõuad. Rada võib läbida korduvalt, nii üksi kui sõpruskonnaga.
Jooksvad tulemused avaldatakse MOBO koduleheküljel. Küsimusi ja teateid saab edastada MOBO rakenduses.

Juhised

Keila linna MOBO punktiarvestuses osalevad kõik inimesed, kes on külastanud ja ära märkinud vähemalt ühe kontrollpunkti. Iga punkt annab ühe loosi loosiauhindade jagamisel. Rajal on kokku 30 kontrollpunkti ja igale osalejale, kes võtab ära kõik punktid, lisandub veel 10 loosi (seega saab kokku 40 loosi). Stardimärget pole vajalik teha. Auhinnad paneb välja Keila linnavalitsus ja esimene loosimine toimub septembri alguses.

mobo.osport.ee/keila leheküljel kuvatakse osalejad ja nende punktide koguarv. Loosiauhindade kättesaamiseks palun ise jälgida auhinnasaajate nimekirja ja võtta ühendust kodulehele lisatud kontaktisikuga Keila linnavalitsusest.

Samuti toimub arvestus kiireimale kogu raja läbijale. Selleks on vajalik teha märge stardis (S1, Keila Suusastaadioni parkla lääneservas) ja peale kõikide punktide läbimist fikseerida QR kood samas kohas (S1). Automaatselt fikseeritakse aeg ja tulemus ilmub mobo.osport.ee/keila kodulehele. Soovitav on end registreerida äratuntava nimega, siis on ka teistel huvitav edetabelit jälgida. Rada võib läbida ka mitmeid kordi, kuid vaid lihasjõul liikuvate vahenditega. Kui kasutatakse ratast, siis peab see olema kaasas nii stardi- kui finišimärke juures, st ei tohi ratast metsa jätta ja kunagi hiljem järele minna. Aus mäng eelkõige!

Keila linna MOBO raja ajalise läbimise arvestuses on võimalik kaasa lüüa 31. oktoobrini. Parimatele edastatakse auhinnad novembri alguses.

Loosiauhinnad:
  • Pets (oli 40 loosi)
  • Eve (28)
  • Ilmar Janne (40)
  • grete (9)
  • Andres2e2 (21)
3 kiireimat:
  1. Kristo Heinmann 1:27:19
  2. Alan Vask 1:46:02
  3. Kurmet Kutti 2:15:35
Auhinnad on Keila linnavalitsuse infoletis (avatud E K N 8.00 - 16.30, T 8-18.30, R 8 - 14). Võta telefon kaasa ja näita MOBO rakenduses oma kasutajanimi ette.

Osalejad ja tulemused

Raja läbinute nimekiri

    Osalejad