Sada MOBO punkti

24.veebruar 2018 kuni 20.august 2018.

MOBO on modernne viis külastada orienteerumise püsiradu. Püsirajad on avatud iga päev ja radu võib läbida just endale sobilikul ajal. Kontrollpunktide läbimise arv või järjekord ei ole määratud. Läbi radu üksi või sõpradega endale sobilikus liikumisviisis. Kõik, mis Sul on vaja raja läbimiseks, on nutitelefon ja sinna laetud MOBO äpp. Äpi oma telefoni saad laadida siit.

Rajad

MOBO rajad on avatud rajad üle Eesti 24/7. Radade asukohad on näha alloleval kaardil. Eestis on avalikke MOBO radu ja erinevaid kontrollpunkte mida läbida kokku .

  Osalejad ja tulemused

  MOBO 100 arvestusse lähevad unikaalsed märked, mis on tehtud Eesti avalikel MOBO radadel ajavahemikus 24. veebruar 2018 kell 00:00 kuni 20. august 2018 kell 23:59.
  Arvestusse läheb kontrollpunkti esmane läbimine. Punkte võib läbida korduvalt, kuid järgmised märked statistikasse ei lähe. Kui kasutad mitut nutiseadet, siis kõigis neis peab olema täpselt sama kasutajanimi ja seadmed peavad olema enne rajale minekut seotud MinuMOBO kontoga. Kui nutiseadmed ei ole eelnevalt seotud, siis tehtud märked lähevad arvesse kui erineva kasutaja poolt tehtud märked.

  Edetabel

   Alustanud